Momentinis fotoaparatas Fujifilm instax SQ6

Fujifilm instax SQ6

Techninės savybės

Nuotraukos dydis
62x62 mm

Nuomos kaina

Dienos kaina:
9 €
Savaitgalio kaina:
15 €

REZERVUOTI DATĄ

Aprašymas

Momentinis fotoaparatas nuoma "Fujifilm instax SQ6"

Fujifilm instax sq6 momentinis fotoaparatas padės įamžinti kvadrato formos nuotraukas, kuriose bus užfiksuotos jums svarbios akimirkos. Naudojant instax sq6 nuotrauka bus kvadrato formos ir dvigubai didesnė negu instax mini 11 nuotraukos.
Skirtingi rėžimai:

• automatic – pavadinimas kalba pats už save: fotoaparatas nustato šviesumą, ryškumą ir kitus nustatymus automatiškai.

• selfie – naudojant šį rėžimą lęšis nustatomas taip, kad į kadrą patektų tik tai, kas matoma korpuse esančiame veidrodėlyje. Šviesumas ir kiti nustatymai parenkami automatiškai pačio fotoaparato, tad jums nereikės daugiau niekuo rūpintis.

• macro – rėžimas naudojamas norint fotografuoti daiktą iš arti, kad jis būtų teisingai sufokusuotas. Naudojama 30cm iki daikto atstumu.

• landscape – rėžimas naudojamas fotografuojant ką nors labai toli kad teisingai sufokusuotų

• multiple exposure – tai rėžimas, kuriame galite leisti pasireikšti savo fantazijai. Pasirinkus multiple exposure rėžimą fotografuojama du kartus ir galutinė nuotrauka sujungia abi padarytas uždėdama jas vieną ant kitos. Pvz: pirmu kadru nufotografuojate draugą, antru kadru – gėlyną. Galutinė nuotrauka bus jūsų draugo su ant viršaus matomu nufotografuotu gėlynu.

• lighter – šviesesnė nuotrauka, jei fotografuojama šešėlyje ar pan.

• darken – patamsina nuotrauką („lower exposure“)

Fujifilm instax sq6 taip pat turi specialų nustatymą blykstei išjungti visoms sekančioms nuotraukoms. Panaudojus šią funkciją reikai turėti omenyje, kad blykstė automatiškai neįsijungs net ir esant prastam apšvietimui, taigi reiktų nepamiršti, kad buvo pasirinktas blykstės išjungimo nustatymas.

Rinkinyje taip pat pridedami trijų spalvų blykštės filtrai, kuriuos galima naudoti su paskutiniais dviem rėžimais, ar betkuriuo rėžimu kur bus naudojama blykstė. Uždėjus blykstės filtra daromai nuotraukai bus suteikiamas atitinkamas spalvos fonas.

Ir paskutinis šio momentinio fotoaparato išskirtinumas – laikmatis. Tai puiki galimybė padaryti visų šventės dalyvių nuotrauką. Laikmatis suteikia 10 sekundžių tarpą iki nuotraukos padarymo, kad tas kuris nustatinėjo fotoaparatą spėtų prisijungti prie draugų bendrai nuotraukai.

Fujifilm instax sq6 įamžins vestuvių, krištynų, mergvakarių, bernvakarių ar kitų švenčių akimirkas ir leis jums jomis mėgautis žiūrint aukštos kokybės nuotraukas.

Viso foto lapelio dydis: 86mmx72mm, nuotraukos dydis: 62mmx62mm

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Fotolapelis.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - VII nuo 8 val iki 14 val

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu

Kaunas

Galime atvežti jums patogiu laiku į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050